МЦКМ Жовтневий палац

аллея Героев Небесной Сотни, 1

МЦКМ Жовтневий палац - Київ. Афіша, анонси

Квитки на концерти, спектаклі, шоу

…Цю прекрасну будівлю у центрі Києва знає кожен. Колишній Жовтневий палац культури, а нині – Міжнародний центр культури та мистецтв – є справжнім шедевром архітектури, спроектованим у минулому столітті всесвітньо відомим Вікентієм Беретті.
Лише з висоти пташиного польоту можна охопити очима весь цей самобутній ансамбль. Вишуканість зовнішнього вигляду повною мірою відповідає комфортності і внутрішніх приміщень. Один із найкрасивіших і найбільших у Києві театральних залів вміщує понад дві тисячі глядачів. Просторі фойє, зручні класи для занять художньою самодіяльністю, мармур та дзеркала – все це налаштовує на урочисте настроювання, дарує підйом та натхненний стан.
Міжнародний центр культури та мистецтв з права можна назвати кузнею талантів. У численних гуртках художньої самодіяльності, народних ансамблях, аматорських об'єднаннях та клубах розпочинали свою творчу стежку нині відомі майстри сцени. Так, перші кроки у велике мистецтво робили тут Дмитро Гнатюк, Анатолій Солов'яненко, Белла Руденко, Анатолій Мокренко, Юрій Гуляєв, Діана Петриненко, Степан Турчак та багато інших.

Справжніми святами народної творчості можна назвати і традиційні огляди, конкурси, фестивалі, що проводяться Міжнародним центром культури та мистецтв. На його сцені з великим задоволенням працюють професійні та самодіяльні театральні та концертні колективи з Росії, Білорусії, Молдови, Грузії, Литви, Естонії та інших країн.
Міжнародний центр культури та мистецтв і сьогодні є справжнім осередком духовної столиці України.
Різноманітні зустрічі з відомими письменниками, композиторами, представниками дипломатичних кіл, державними та громадськими діячами, народними депутатами сприяють духовному відродженню країни, додають наснаги та творчого горіння.
А у світлих та просторих залах фойє завжди ефектно та виграшно розміщуються численні виставки – живопису, фото, товарів, народного споживання, технічні тощо.
І віриться - йтимуть роки, а творчий літопис однієї з найпрестижніших та найулюбленіших закладів культури в центрі столиці поповнюватиметься все новими та новими яскравими сторінками...