Joe Cocker Tribute

Joe Cocker Tribute

У Києві заспівають найкращі пісні Джо Кокера з оркестром

24 жовтня в центрі Києва розгорнеться свято грубої, чоловічої, але щирої романтики. Lviv Jazz Orchestra і учасник п'ятого "Голосу Країни" Аніс Еттаєб віддадуть шану Джо Кокеру - одному з найбільш впізнаваних голосів ХХ століття.

Шоу пройде в Жовтневому палаці 24 жовтня 2017 року.
Три причини чому потрібно сходити на "JOE COCKER Tribute"

Почути найкращі пісні Джо Кокера. Це найочевидніша з трьох причин. Джо Кокер був харизматичним вокалістом з одним із найбільш упізнаваних голосів на світі. Ця прокурена хрипота полонила, викликала "мурахи" і в'їдалася у пам'ять надовго. За свою кар'єру Кокер випустив чимало хітів. У цей вечір прозвучать "With A Little Help From My Friends", "Up Where We Belong" і звичайно "You Can Leave Your Hat On".

Аніс Еттаєб. Львівський стоматолог родом з Тунісу брав участь у п'ятому сезоні талант-шоу "Голос країни" на 1+1. На сліпих прослуховуваннях він заспівав пісню "You Are So Beautiful" вгадайте кого? Звичайно ж Джо Кокера. Причому вийшов і виконав її так, як це робив Кокер. На сцені була тільки мікрофонна стійка, а сам Аніс тримався впевнено, стоячи на одному місці, дозволяючи собі тільки характерні жести руками. Тому не дивно, що ми почуємо пісні саме у виконанні Аниса - одного з найбільших фанатів Кокера.

Оркестр. Lviv Jazz Orchestra - кращий вибір для того, щоб зіграти пісні Кокера. По-перше - тому що це оркестр, що очевидно. По-друге - тому що це джаз-оркестр. А сам Джо був великим шанувальником джазу і джаз у властивій манері виконував. Тому хлопці з трубами і саксофонами знають, як вжарити правильно.