Рок до зірок

Рок до зірок

Благодійний дитячий рок-бал з Олегом Скрипкою - «Рок до зірок»

Де збираються найкрутіші малі рокери та рокерші столиці?! Так так, вам сюди, Країна Мрій оголошує Благодійний дитячий рок-бал з Олегом Скрипкою - «Рок до зірок»! Вам не здалося – саме ДИТЯЧИЙ і саме РОК-БАЛ, який відбудеться у День космонавтики - 12 квітня у Мистецькому Арсеналі.

Із нами ви пірнете у вир справжнісінької рок-музики та бебі-рок стилю! Разом заспіваємо у рок-караоке з Олегом Скрипкою та відірвемося під ритми його запального діджей-сету. Опануємо ритми гри на барабанах, станемо свідками байкерського шоу, поринемо в ауру рок-н-ролу разом із танцюристами шоу-балету, які навчать стильній хореографії та синхронному виконанню.

Стиль та імідж гостей балу визначатимуть обов’зкові елементи рокерського дрес-коду! Це може бути фрак у блискучих металевих застібках, футболка із яскравим принтом АC/DC і чорним метеликом чи щось інше – стильне та екстравагантне. Делегуємо нашим гостям право визначати самостійно, як поєднувати у вбранні стилістику року та повсякденного casual-стилю.

На дитячому рок-балі працюватимуть анімаційні зони, де гості довершать власний образ аквагримом, стильним флеш-тату, пофарбують кольорові пасма. У фотозонах можна буде зробити стильні фото на тлі хромованих мотобайків, справжніх рокерських барабанів, на яких покажуть майстер-класи зіркові музиканти.

Українські дизайнери презентують показ модної колекції у стилі «Kids rock fashion».

Захід є благодійним. Будемо щиро вдячні, якщо Ви виявите увагу до цього благодійного заходу та підтримаєте його! Отримані кошти спрямуємо на придбання медичного обладнання для лікування маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Ця державна установа – єдиний в Україні медичний заклад, де дітей із вродженими вадами серця оперують із перших годин життя. Щорічно десятки тисяч дітей з України отримують там консультативну, кардіологічну та кардіохірургічну допомогу. Всі операції та обстеження для українських дітей – безкоштовні.

Дітям до 3 років вхід безкоштовний