Святковий концерт

Святковий концерт " Woman in Love"

14 лютого о 20:00 в Українському Домі на Європейській площі Національний академічний духовий оркестр України подарує закоханим особливий святковий концерт «Woman in Love».
Міжнародний День Закоханих — це свято, якому жінки надають особливого значення. Хоча частіше за всього чоловіки не надають вагомості цьому дню, але заради господині свого серця готові на все! Адже так важливо підтримувати багаття у стосунках, пестити та зрощувати кохання: тепле, глибоке та самовіддане.
Яка вона, закохана жінка?
Закохана жінка така чуттєва, така турботлива та неймовірно ніжна. Але й водночас вона пристрасна, енергійна, імпульсивна. Вона — це коктейль емоцій та почуттів… Чоловіки, насолоджуйтеся та милуйтеся своєю красунею, і ви разом почуєте музику сердець!
А один із засобів тримати свою жінку «in Love» — це відвідати удвох концерт духового оркестру саме 14 лютого.
Найвідоміші хіти — для найщиріших закоханих! У програмі концерту на Вас чекають кавер-версії композицій від Marilyn Monroe, Edith Piaf, Lara Fabian, The Beatles, Tom Jones, Joe Cocker, Eagles, ABBA, Whitney Houston, Joe Dassin, Boney-M, Consuelo Velazquez, Frankie Valli, Jean-Claude Petіt та інших у виконанні 60 музикантів. Вони славлять та звеличують кохання, розкривають його істинну сутність.
На концерті Національного академічного духового оркестру України «Woman in Love» Ви будете по-справжньому закохані! Закохані у того, хто розділив з Вами цей вечір, закохані в усе, що Вас оточує, у саме життя! Ви пропустите через себе кожну пісню, відчуєте яскраві емоції, які дарує щира любов.
Красою своїх голосів вас радуватимуть солісти Аліна Башкіна та Павло Ільницький.
Створіть справжнє свято! Купуйте квитки на концерт Національного академічного духового оркестру України під диригуванням Михайла Мороза, який відбудеться 14 лютого о 20:00 в Українському Домі.