Нетутешній

Нетутешній

Карл Ветлінгер

Драма за п’єсою «Чи знаєте ви чумацький шлях?»

Режисер-постановник - Катерина Степанкова
Сценографія - Тарас Ткаченко
Художник по костюмах - Ірина Горшкова
Хореограф-постановник - Олексій Скляренко
Музичне оформлення - Андрій Шусть
Художник по світлу та звукорежисер - Олександр Кришталь

Чи не доводилося Вам коли-небудь проїжджати Чумацьким шляхом?! Наш герой розповість Вам історію про свій шлях, який допоміг йому вижити.
Кожен з нас хоч раз відчував себе туристом. Але іноді наш життєвий шлях дає відчуття туриста у власній долі. Головний герой - звичайна людина, в котрому кожен може розгледіти себе або свого друга. Він йде на відчайдушні кроки заради найціннішого, що може бути у кожного із нас - заради власного життя та виживання.
Заплутавшись в веретені постійного вибору, життя приводить героя туди, де він залежить тільки від самого себе, але ж давно омріяне ось-ось вже з’явиться на горизонті. Та доля мала інші плани і він потрапляє в аварію, що руйнує все збудоване та пережите до цього.
Іноді, для того аби збудувати щось нове, потрібно зруйнувати все старе. І ось створивши свій новий шлях, на якому він здається "нетутешнім" для всіх, він знаходить себе та своє місце у житті.
Він впевнено мандрує з твердістю знання того, що заради кращого майбутнього ніколи не варто об'єднуватися з брехнею, що кожен має право вибирати і люди можуть зробити себе кращими, ніж вони є.
Отримавши життєвий багаж - він вирішує поставити власну виставу, через яку і розповідає свою історію.

Дійові особи та виконавці:
Нетутешній - Михайло Кукуюк
Доктор Штоль (Крумбауер, Густав Шон, Тресер, Сальваторе, Бен) - Сергій Детюк
Емма Фішер (Кетхен, Гертруда, Пауліна, Синьора Умберто, секретарка, Мод(мотоциклістка)) - З. а. України  Ксенія Баша-Довженко
Санітари - Богдан Жданов, Ярослав Сложинський

Вистава на дві дії, йде українською мовою.

Тривалість - 2 год. 30 хв.