Зимова казка

Зимова казка

"Основна сцена"

Вільям Шекспір

Хроніка Утрати

Режисер – Євген Худзик
Простір і костюми – Мінґлу Вонґ
Співоча палітра – Мирослава Рачинська
Хореографія – Нінель Збєря

Теми ревнощів, становища жінки в суспільстві, класових розмежувань і беззаперечного всевладдя монархів, які Шекспір порушив у контексті історії королівської сім’ї з Сицилії, режисер переносить на історію України. В образі королівської доньки Утрати, яку батьківська помилка прирікає на довгі роки життя в пастушій оселі, творці вистави зображають долю нашої країни в історичному зрізі: від Княжої Доби до Сьогодення. Чи здатні ті, в чиїх руках державна влада повернути країні втрачене становище та ідентичність, яка в цьому роль народу і одинокого героя? З цими питаннями звертаються до себе і публіки герої вистави.
…У життях людей і країн поняття історія, казка, хроніка, інтерпретація можуть переплітатися так тісно, що відділити одне від іншого стає неможливо. І навіть наближення фіналу не примушує вузли розплутуватися, бо в часу немає кінця, є лише пункти у яких змінюється контекст...
Проект реалізовано у співпраці Британської Ради в Україні, Львівського академічного театру імені Леся Курбаса, премії «Linbury Prize», ГО «Мистецька майстерня “Драбина”» та є частиною глобальної кампанії з нагоди 400-ї річниці смерті Шекспіра «Shakespeare Lives».

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:
Кронос, Старий пастух – Олег Стефан
Леонт – Андрій Козак, Олег Онещак
Герміона – Тамара Ґорґішелі, Мирослава Рачинська
Поліксен – Микола Береза
Камілло, Антігон – Василь Колісник
Поліна – Наталія Рибка-Пархоменко, Оксана Цимбаліст
Утрата – Оксана Козакевич, Валерія Котеленець
Мамілій, Флорізель – Андрій Петрук, Марко Свіжінський
Клеомен, Блазень – Ярослав Федорчук
Діон, Автолік – Денис Соколов
Мопса – Зоряна Дибовська

Тривалість вистави – 4 години (з антрактом)