Сорочинський ярмарок

Сорочинський ярмарок

О. Рябов

Сорочинський ярмарок

Оперета на 2 дії

Режисер-постановник – н. а. України Богдан Струтинський
Диригент-постановник – н. а. України Святослав Литвиненко
Диригент – з.д.м. України Ігор Ярошенко
Балетмейстер-постановник – н. а. України Олександр Сегаль
Хормейстер-постановник – з.д.м. України Ігор Ярошенко
Художник-постановник – Світлана Павліченко
Художники з костюмів – Наталія Трофімова, Світлана Павліченко
Художник зі світла – Руслан Долинич
Хормейстер – Михайло Яциняк

А чи були ви хоча б раз на ярмарку в Сорочинцях? Якщо ні – терміново виправляйте ситуацію! І не тому, що саме там найкраще сало, найсмачніші пиріжки, найміцніша горілка і найгарніші жінки. А тому, що це місце, де відбуваються цікаві події, трапляються всілякі дива і повсякденне життя народу нагадує запальне яскраве шоу з веселими піснями, танцями, щирим коханням, жартами і гоголівською містикою. Тут панує атмосфера свята, яку не в змозі перемогти, навіть, нечиста сила. Для того, аби відчути цю атмосферу не обов’язково їхати до Полтави, можна завітати до Національної оперети на перегляд вистави.

«Сорочинський ярмарок» – масштабний національний проект, в якому представлені багатства українського народного промислу, широта української душі та народної мудрості, український мелос та колоритний гумор. Глядачі за лічені секунди поринають у це галасливе й колоритне дійство та слідкують за долями головних героїв, які вміють кохати, дружити, співчувати, бути щирими й жити з відкритим серцем.

«Сорочинський ярмарок» – це яскравий зразок української класичної оперети, основоположником якої в Україні  вважається  О. Рябов.

У 2010 році «Сорочинський ярмарок» у версії Національної оперети було нагороджено престижною театральною премією «Київська Пектораль» як «Кращу музичну виставу»


Дійові особи та виконавці:

Солопій Черевик, кум Цибулі - н. а. України Валентин Рожков
Парася, його дочка з. а. України Галина Грегорчак-Одринська
Хівря, мачуха Парасі - з. а. України Ганна Довбня
Гриць Голопупенко - з.а. України Володимир Одринський, Олександр Чувпило
Цибуля - Ігор Матейко
та інші.
 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Вистава Сорочинський ярмарок (Сорочинская ярмарка) - Театр оперети. Квитки - замовити, купити на сайті онлайн