Lord of the Sound. Love Story

Lord of the Sound. Love Story

Lords of the Sound запрошує на великий святковий концерт «Love Story»!

8 Березня о 19:00 у концертному залі ПК КПІ неймовірно весняний і романтичний, святковий концерт до Міжнародного жіного дня — «Love Story» від Lords of the Sound!
Кожна жінка мріє провести День Закоханих особливо, очікує казковості, бажає вражень та емоцій.І Lords of the Sound влаштують для вас справжній симфонічно-романтичний вечір!
Традиційно найвідоміший український оркестр буде пестити ваш слух мелодійними, чуттєвими хітами світової музики з репертуару Whitney Houston, Gloria Gaynor, Sting та ін., а також саундтреками з найромантичніших кінофільмів: Майстер і Маргарита, Зоряні війни, Сутінки, Титанік, Привід Опери, Ромео та Джульєтта, Амелі, Мулен Руж, Запах жінки, La La Land, Багряний пік та ін.
А особливим дарунком для закоханих — стане спеціальна частина шоу — GOLDEN ROMANTIC HITS!
Бурхливими емоціями у цей вечір вас наповнятимуть солісти хору, та майстерні вокалісти, Ярослав Радіоненко і Маргарита Мелешко.
Свято весни, кохання, ніжності та найщиріших почуттів 8 березня разом з оркестром Lords of the Sound у програмі «Love Story» — особливий подарунок закоханим серцям!
Диригенти оркестру: Віталій Саражинський та Шахрох Фатхізаде

Продюсер: Андрій Новаторов
Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт Lord of the Sound. Love Story. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві. Квиток онлайн