Kyiv Modern Ballet. Жінки у ре мінорі. Довгий різдвяний обід

Kyiv Modern Ballet. Жінки у ре мінорі. Довгий різдвяний обід

У приміщенні Театру опери і балету для дітей та юнацтва


Вечір одноактних балетів Раду Поклітару

Жінки у ре мінорі - балет на одну дію, на музику Й. С. Баха (Концерт № 1 для клавіру з оркестром/ре мінор)

Постановний склад:
    Лібрето, хореографія, постановка — Раду Поклітару
    Художник костюмів — Дмитро Курята
    Асистент хореографа — заслужений артист України Анатолій Козлов
    Художник світла — Олена Антохіна
    Звукорежисер — Олександр Курій

«Женщины в ре миноре» (Жінки у ре мінорі) — вистава, сповнена захопленням величчю генія Йоганна Себастьяна Баха. Бахівська поліфонія стала джерелом натхнення для автора хореографії — пластична тканина цього балету цілком поліфонічна. «Трагічна історія про неіснуючу жіночу дружбу стала лише приводом для розгортання надзвичайно складних багатофігурних композицій та пронизливих дуетних фрагментів», — Раду Поклітару.
Фінал балету, завдяки поєднанню космічної музики Баха й сучасної експресивної пластики, перетворює його в біблійну трагедію. Художнику костюмів Дмитрові Куряті вдалося виконати поставлене хореографом завдання: передати у своїй роботі дух епохи Баха. За сюжетом у виставі — 16 головних героїнь. Партії жінок виконують чоловіки.

Довгий різдвяний обід - балет на одну дію, на музику А. Вівальді, за мотивами однойменної п’єси Торнтона Вайлдера

Постановний склад:
    Лібрето, хореографія, постановка — Раду Поклітару
    Сценографія — заслужений діяч мистецтв України Андрій Злобін
    Художник костюмів — Дмитро Курята
    Відеопроекція — Марія Пустовалова
    Асистент хореографа — заслужений артист України Анатолій Козлов
    Художник світла — Олена Антохіна
    Звукорежисер — Олександр Курій

«Довгий різдвяний обід» — це балет-роздум про швидкоплинність життя, про те, якими суєтними, марними справами ми наповнюємо дорогоцінні хвилини, години, роки нашого існування на землі. Головна сюжетна лінія п’єси оповідає про дев’яносто років із життя родини Байярдів, що пролітають у вигляді різдвяних обідів. У низці застіль та святкувань перед нами проходять долі людей. Вони зникають, немов метелики-одноденки, і, помираючи, не залишають по собі нічого, що дало би привід згадати про них наступним поколінням. Хореографія балету, сподіваємося, зможе, без догматичних повчань, достукатися до серця кожного глядача. І, можливо, змусить замислитися: чим ми відрізняємося від героїв на сцені?» — Раду Поклітару.
За період існування театру «Київ Модерн-балет» було створено 16 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій «Київська пектораль» за кращі вистави року.
Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії та в багатьох містах України.
Bilethouse.com - Афіша КиєваЖінки у ре мінорі. Довгий різдвяний обід (Женщины в ре миноре. Долгий рождественский обед) - Kyiv Modern Ballet (Киев Модерн-Балет). Замовлення, доставка, бронювання без сервісного збору