Коппелія. Нова історія ляльки

Коппелія. Нова історія ляльки

Коппелія. Нова історія ляльки

Балет на 2 дії

Композитор: Лео Деліб

Лібрето: Сергій Кон

Постановний склад:

Диригент-постановник – Назар Якобенчук
Балетмейстер-постановник – Сергій Кон
Художник-постановник – Марія Грабченко
Диригенти – Сергій Голубничий, Ділявер Осман
Балетмейстер-репетитор – Оксана Хамровська
Режисер, який веде виставу – Тетяна Лук’янець

Про виставу

У нашому театрі «Коппелія. Нова історія ляльки» – одне з найнесподіваніших сценічних прочитань відомого балету. В основі сюжету нової постановки, автором лібрето якої є Сергій Кон, – історія про створення досконалої Ляльки, яка повинна була допомогти чарівнику Коппеліусу в захопленні влади над людством. Однак, лялька Коппелія, отримавши завдяки чарівному каменю не лише людську подобу, а й душу і почуття, зуміла протистояти Коппеліусу і за допомогою Франца врятувала місто та його мешканців від злих помислів Чаклуна. Це фантастична розповідь, що пробуджує щирі почуття – людяність, доброзичливість, чуйне ставлення до інших.

“Лялька – одне з тих слів, яке зрозуміле кожному, і дорослому, і дитині. Зазвичай ляльками бавляться діти. Вони відчувають і розуміють, що лялька – це нежива істота. Вона не відчуває болю, страху нічого! Отже з нею можна робити все, що заманеться: грати, ламати, кидати, міняти А тепер давайте запитаємо дорослих. Чи не було у нас дорослих, хоч раз у житті відчуттів, що хтось грається нашими почуттями, використовує нашу щирість, ламає нашу силу волі, когось змінюють на посаді, міняють на більш досвідченого і молодшого, хтось кидає в нас образливе слово, на яке не завжди є можливість відповісти і так далі. А чи не схожі ці відчуття і події дорослого життя на ті дії, які виконує дитина щодо ляльки (грається, ламає, кидає, міняє, використовує)? А чи не схожі ми на ляльок? На мою думку, алегорія чітка, але все в наших руках. І одна з найголовніших життєвих задач у нашому суспільстві – не перетворити своїх дітей і себе самих на ляльок в руках корисливих лялькарів!

Щиро вірю, що у виставі “Лялька. Нова історія Коппелії” і дорослий, і дитина знайдуть щось своє, щось близьке до своєї щирості і безпосередності. І пам’ятате, тільки щирі почуття, безкорислива дружба, віра в себе і у власні сили здатні навіть “ляльку” перетворити на людину!” – говорить про постановку Сергій Кон.

Яскраві декорації, оригінальні костюми, створені молодою художницею театру Марією Грабченко, безумовно зацікавлять глядачів будь-якого віку.

Дійові особи та виконавці:

Коппелія – Юлія Кузьмич, Міє Нагасава, Марія Шупілова
Коппеліус – Анатолій Воронцов, Олександр Душаков
Франц – Владислав Євтушенко, Артем Шошин, Павло Зурнаджі, Владислав Бондар
Сванільда – Оксана Бондаренко, Яна Губанова, Крістіна Бакляк, Катерина Щебетовська
Двірники – Володимир Гораш, Олександр Душаков, Володимир Липець, Євгеній Петренко, Мирослав Черноус, Сергій Щербіненко
Офіціантки – Дарина Крулевська, Ольга Неймарк, Ольга Бурачок, Христина Дейнега, Маргарита Кузнєцова, Вероніка Мельник, Олена Михайлова, Анастасія Правдива, Катерина Щебетовська
Містяни, ляльки – експерименти Коппеліуса – артисти балету.


Вистава для дітей та дорослих

Тривалість вистави – 1 год. 15 хв

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Спектакль Коппелія. Нова історія ляльки - Київська опера (Театр опери та балету для дітей та юнацтва). Квитки - замовити, купити на сайті онлайн

Концерти в Україні
  • 02 June,   Sun
  • 12:00 Київ, Київська опера КВИТКИ