Annisokay

Annisokay

«Annie, are you okay?» – питає у 1988 році великий Майкл Джексон. «Ann is okay» - відповідають врешті-решт музиканти з Німеччини у 2007. Представивши наприкінці 2019 свого нового вокаліста, Annisokay анонсували вихід нового альбому в 2020 та нову главу в історії гурту. Але перед тим, як викотити новий реліз, хлопці вирішили ще трохи розім'ятися.
Annisokay – не черговий metalcore проект без родзинки, родзинок тут якраз вдосталь – і trancecore, і post-hardcore об'єднуються в один потік скаженої енергетики. Annisokay – це ризиковане, але ідеальне в своїй шаленості семплування, що відсилає до His Statue Falls и Enter Shikari, і дві кардинально різні вокальні партії – екстремальна, чиста, і ще одна – андрогінна, що будують певний діалог.

Окремо варто сказати про їх виступи – небачений драйв, що випромінюють самі музиканти і їх музика, та абсолютно природня взаємодія зі слухачами не дають розслабитися ні на мить. Хлопці з Annisokay об'їздили рідну Німеччину разом з Callejon, Eskimo Callboy, та Emil Bulls, відкатали концерти Європою, і їх вибухова хвиля знову дійшла до Києва.

Зустрічаємося з Annisokay 17 вересня в клубі Bingo.Bilethouse.com
 - Афіша Київ. Annisokay - клуб Bingo. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві. Купити квитки на сайті онлайн