8 Міжнародний музичний фестиваль «О-Fest 2021»

8 Міжнародний музичний фестиваль «О-Fest 2021»

Восьмий Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST 2021»

Подія світового значення!

Запрошуємо на VIІI Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест».

Фестиваль традиційно відбуватиметься у форматі open-air 26 червня  в міському парку Бучі та 27 червня – на великій сцені оновленої Національної оперети України.

Гості фестивалю отримають змогу побачити і почути світових зірок, виконавців оперети, опери, мюзиклу наживо! Фестиваль сприяє широкій популяризації жанру оперети у світі. За сім років свого існування до «О-FESTу»  долучилось 29 країн та 105 іноземні вокалістів.

Почесними гостями фестивалю, вже традиційно стануть Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць фестивалю, відомі політики, представники влади, діячі культури та мистецтва. А на сценах виступатимуть провідні солісти світових театрів та молоді артисти, будуть і дебютанти. Свої творчі доробки представлятимуть молодіжні гурти та ансамблі.

Цього року у програмі фестивалю будуть презентовані класичні твори, звучатиме джаз, поп-рок, сучасна електронна музика та багато інших музичних жанрових варіацій. Також на гостей чекають незвичні сценічні формати: пластичний театр, колектив ексцентрики і буффонади, імесивний квест. На локаціях фесту пройдуть авторські майстер-класи, ворк-шопи, презентації, будуть експонуватися сучасні арт-проекти та художні виставки. Відбудуться витончені кулінарні дегустації та дитячі розважальні програми тощо.

Співорганізаторами фестивалю «О-FEST» виступають Київський національний академічний театр оперети та Бучанська міська рада. Цей тандем співпраці привніс, як українцям, так і гостям країни чимало позитивних емоцій, цікавого досвіду та нових вражень.

Міжнародний музичний фестиваль  «О-FEST»  проводиться за підтримки Міністерства культури України, Голови Київської міської державної адміністрації, Департаменту культури КМДА.

Восьмий «О-FEST»  стане місцем реалізації творчих мрій для всіх, хто буде фестивалити 26 та 27 червня разом із Національною оперетою України.

Плануйте свої вихідні наприкінці червня разом із нами! 

Bilethouse.com - Афиша Киев. Восьмой Международный музыкальный фестиваль «О-FEST 2021». Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн